Naše filozofie

Věříme na to, že věci se mají dělat pořádně, ne jen tak napůl. Ke spokojené a krásné zahradě vám už přitom dovedeme dopomoci dlouho. Rozhodli jsme se proto udělat to samé i pro vaše domácí mazlíčky, kteří se po nadýchaném trávníku radostně prohánějí.

GRAND na ničem nešetří, tak zní naše motto. GRAND nevěří na náhražky, umělé konzervanty a dochucovadla, protože to umí dnes kdekdo. Vyrobit ale skutečně plnohodnotné krmivo z přírodních surovin, které chutná, je zdravé a přináší radost, to už je kumšt.

Krmivo GRAND vyrábíme ve vlastních prostorách přímo v České republice, díky čemuž máme stoprocentní kontrolu nad kvalitou používaných surovin. Rozhodli jsme se jít cestou monoproteinové receptury. Co si pod tím představit? V praxi to, že bílkoviny pocházejí vždy z jednoho druhu čerstvého masa – rybího, kuřecího nebo hovězího. Sto lidí, sto chutí, říká staré české přísloví. U psů a koček platí totéž. Někteří snědí vše, někteří jsou naopak vybíravější. A právě těmto gurmánům se dokážeme zavděčit. Nejde ale zdaleka jen o mlsné jazýčky. Některá zvířata trpí alergií na určitý druh bílkovin, na sóju či na lepek a používání nekvalitního krmiva u nich vede k velkým zdravotním obtížím. Přitom se těmto problémům dá tak snadno předejít! Díky naší monoproteinové receptuře přesně víte, čím svého fešáka krmíte. Ten se vám za to odvděčí svou nehynoucí láskou a spokojeností.

GRAND je zkrátka to pravé pro páníčka, který je sám grand a skoro dokonalé pro něj je výmluva, nikoliv odpověď.