Náš příběh

Ač to tak na první pohled nevypadá, dost možná už jsme staří známí. Naše společnost AGRO CS totiž vyrábí mimo jiné vše dobré pro malé i velké zahrádkáře. Záběr naší zahradní divize je přitom skutečně široký – od substrátů a hnojiv, přes travní směsi a koberce, až po přípravky na ochranu rostlin. Naší velkou pýchou pak je řada Natura zaměřená na organické pěstování bez zbytečné chemie.

O co rozsáhlejší je výčet našich činností, o to jednodušší je naše filozofie. Chceme spolu s vámi dělat svět krásnějším. Cítíme odpovědnost k zemi, ve které žijeme, k místu, ve kterém sídlíme a k lidem, se kterými spolupracujeme. I proto jsme firmou ryze českou a navíc rodinnou, v současnosti vedenou generací potomků našich zakladatelů.

Krásnou zahradu už přitom dost možná máte. A třeba jsme vám k jejím vzniku svými mnohaletými zkušenostmi kapku dopomohli. Byl tedy čas na další krok, protože usínání na vavřínech není naší silnou stránkou. V roce 2018 jsme proto koupili firmu Jeseničan sídlící ve Velké Jesenici, co by kamenem dohodil od našeho sídla v Říkově. Tušíte správně, že Jeseničan se zabýval výrobou krmiva pro domácí mazlíčky, zejména pro psy a kočky. Krok to byl přitom velmi logický. Domácí mazlíčci přeci tvoří nedílnou součást nejedné krásné zahrady a domácí pohody. A když si prvotřídní péči zaslouží vaše květiny a trávník, zaslouží si ji zcela nepochybně i vaši čtyřnozí miláčci.

A tak začala další kapitola naší společné cesty. Tak vznikl GRAND.